Piknik Rodzinny w Maszewie. Wśród gości m.in. Posłowie na Sejm RP

MASZEWO. 11 sierpnia (niedziela) na terenie Maszewskiej Przystani odbył się Piknik Rodzinny, w którym wzięli udział mieszkańcy Maszewa oraz członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z regionu, w tym m.in. ze Świnoujścia, Nowogardu, Goleniowa i Węgorzyna.
Wśród gości specjalnych byli m.in.: posłowie Michał Jach i Leszek Doburzyński oraz kandydatki na posłów: Magdalena Zarębska-Kulesza i Anna Pawlak.

-Cykl pikników rodzinnych w całej Polsce zainaugurował nasz prezes Jarosław Kaczyński. W ślad za tym organizujemy pikniki także w mniejszych miejscowościach, z udziałem między innymi posłów z naszego środowiska – mówi Rafał Gietka, przewodniczący komitetu terenowego Prawa i Sprawiedliwości w Maszewie.

W czasie pikniku uczestnicy mogli skosztować pysznej grochówki, pizzy, potraw z grilla i ciast. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci oraz rozmów m.in. o bieżącej sytuacji gminy.

-Udział w pikniku w Maszewie jest dla mnie przyjemnością. Jeśli chodzi o program naprawczy, który jest tutaj realizowany, to cieszę się, że mieszkańcy wybrali pana Pawła Piesio, który jest bardzo dobrym organizatorem. Jest to człowiek uczciwy, kompetentny. Jest osobą, która doprowadzi do tego, że Maszewo za parę lat będzie lepszą gminą – powiedział poseł Michał Jach.

-Piknik rodzinny jest dobrą okazją do tego aby porozmawiać o sprawach, które nas nurtują – mówi burmistrz Maszewa Paweł Piesio.

W przebieg pikniku włączyli się m.in.: strażacy z OSP Maszewo, Pizzeria Puchatek i Koło Gospodyń Wiejskich „Dębiczanki”. (MO, fot.: MO)